Co mówią o współpracy ze mną inni przedsiębiorcy?

<3

Poniżej znajdziesz opinie przedsiębiorców, z którymi mam i miałem możliwość współpracować. Ich słowa są dla mnie niezwykle ważne, ponieważ odzwierciedlają wartości, jakimi się kieruję w każdej relacji biznesowej - partnerskim podejściem, dynamiką działania i transparentnością na każdym etapie współpracy.

Mam nadzieję, że opinie te pomogą Ci lepiej mnie poznać i ocenić, czy jestem odpowiednią osobą do współpracy z Tobą.

Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z regulaminem opinii.

“Współpraca przebiega jak najbardziej pomyślnie, dzięki niej firma wzbogaciła się pod względem reklamy i marketingu. Wszelkie działania są zawsze dokładnie przemyślane i konsultowane. Jesteśmy wdzięczni za elastyczność, uczciwość i jakość wykonywanej pracy.”

- Lucjan, Luma

“Bardzo profesjonalne podejście do każdego zlecenia, ogromna wiedza oraz spore doświadczenie w obszarze e-commerce. Oprócz wysokiej jakości produktu końcowego, obszerne wyjaśnienia - co, jak i dlaczego. Na duży plus indywidualne podejście przy realizacji projektów oraz świetny kontakt. Z czystym sumieniem polecam współpracę.”

- Tomasz, Offishop

“Z czystym sumieniem mogę polecić Dawida do współpracy na każdej płaszczyźnie. Jest bardzo kreatywny a przede wszystkim czasowy i dostępny w każdej chwili co bardzo ułatwia współpracę. Stworzyliśmy kilka projektów i myślę, że jeszcze nie jeden przed nami."

- Michał, Przyszła Mama

“Jestem w pełni zadowolony z efektów uzyskiwanych przez Dawida Werens. Bieżące efekty znacznie wykraczają poza początkowe oczekiwania. Kontakt zawsze był bezproblemowy i terminowy :-)”

- Tomasz, MediaScout24

“Z panem Dawidem współpracujemy z przyjemnością. Komunikacja na wysokim poziomie. Tempo załatwiania spraw ekspresowe. Zawsze na czas i zgodnie z danym słowem. Polecamy.”

- Przemek, Car Lease Polska

“Długo szukałem grafika który jest terminowy, rozumie potrzeby drugiej strony bez pisania godziny wytycznych oraz nie kosztuje milionów monet. Cenie sobie doświadczenie Dawida, odwagę i polecam go dalej. Młody i ambitny, trochę przypomina mi mnie gdy stawiałem pierwsze kroki w biznesie.”

- Paweł, vSprint

"Dawid to profesjonalista w każdym calu. Bardzo cenię naszą współpracę ze względu na doradztwo i artystyczno-ux'owe spojrzenie na każdy projekt. We współpracy z Dawidem doceniam również różnorodność propozycji, które są zgodne z panującymi trendami oraz co mega ważne terminowość."

- Monika, Akademia Kultury Fizycznej

"Współpraca, pomimo że wyłącznie zdalna, przebiegała bardzo sprawnie. Dzięki świetnemu warsztatowi Pana Dawida, szybko doszliśmy do projektu graficznego, dokładnie takiego jaki miałem w zamyśle, oczywiście odpowiednio dostosowanego do wymogów sztuki projektowania. Wszystko terminowo i przejrzyście, bez żadnych opóźnień, zgodnie z ustalonym harmonogramem i kosztorysem. Bez wątpienia podejmiemy też stałą współpracę przy projektowaniu grafiki do kampanii reklamowych i nowych elementów sklepu. Pełen profesjonalizm merytoryczny i organizacyjny. Nie mam żadnych zastrzeżeń."

- Paweł, eMulticolor

"Prace graficzne Pana Dawida to połączenie dobrego gustu i nowoczesnych trendów. Polecam z całych sił. Robią robotę!"

- Adam, NoBlue

"Współpraca z Dawidem to czysta przyjemność. Doskonale rozumie potrzeby klienta, dokonuje trafnych spostrzeżeń, a jego propozycje to strzał w 10! Przeprowadził zmianę w wizualizacji marki naszego sklepu co przekłada się na lepsze jej postrzeganie przez klientów. Zaproponowane grafiki idealnie wpasowują się w nasze oczekiwania. Całość współpracy bardzo przyjemna zaczynając od wstępnych rozmów poprzez proces kreacji. Z czystym sumieniem mogę polecić Dawida jako sumiennego partnera w kontekście prac graficznych oraz wizualizacji marki oraz wszystko co z tym związane. Dziękujemy!"

- Rafał, Ekstra Zabawki

"Jeżeli ktoś szuka solidnej i profesjonalnej firmy to nie mógłby lepiej trafić. Dawid jak nikt inny potrafi stworzyć kreatywny i ciekawy projekt, w oparciu o szczegółowo przeprowadzony wywiad. Dodatkowo sam wychodzi z inicjatywą dzięki czemu efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Serdecznie polecam."

- Michał, MK-STUDIO

"Polecam. Pełen profesjonalizm. Wszystkie projekty przygotowywane zgodnie z ustalonymi terminami, a nawet szybciej jeśli była taka potrzeba. Zaprojektowane dla nas etykiety na kleje prezentują się wyśmienicie. Na pewno zrobimy jeszcze nie jeden wspólny projekt."

- Jakub, BUDFIX

"Usługa wykonana w pełni profesjonalnie, świetna jakość, doskonały kontakt przy realizacji zamówienia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Polecamy i z pewnością wrócimy przy kolejnych projektach. Nasza ocena 100/100 :)"

- Grzegorz, Granitan

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Bardzo dobry kontakt i rzeczowa pomoc. Zamówione grafiki bardzo dobrze przygotowane. Polecam!"

- Rafał, Kasacja Pojazdów Paweł Szponar

"Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Dawidem. To podwykonawca w moim mniemaniu idealny, to jest skupiający w sobie wszystkie cechy które pozwalają na przeprowadzenie sprawnej, profesjonalnej i bardzo komfortowej współpracy - otwarty, wyrozumiały i bardzo zaangażowany w projekt który realizuje. Oprócz tego, najnowsze światowe metody oraz ciągłe samodoskonalenie Dawida w dziedzinie brandingu, powoduje że usługa którą dostarcza, jest na najwyższym możliwym poziomie."

- Mateusz, BetHunters

"Polecam usługi Dawida, fachowe doradztwo, nowoczesne grafiki skrupulatnie uzgadniane i omawiane z klientem! Pełen profesjonalizm."

- Przemysław, Home Design

"Polecam usługi Dawida, wykonywał mi projekty graficzne na Allegro. Zostały wykonane perfekcyjnie, tworzone z zaangażowaniem w bardzo szybkim czasie. Tworząc grafiki wysłuchał moich oczekiwań oraz świetnie doradzał i ukierunkowywał. Efekt końcowy był idealny taki jaki oczekiwałem. Jak dla mnie najlepszy w swoim fachu, z czystym sumieniem mogę polecić !!!"

- Piotr, Nabertronik

Dołożę wszelkich starań aby Twoja opinia była równie pozytywna jak te powyżej, skontaktuj się ze mną.

Osobiste i dynamiczne wsparcie Twojej marki z zakresu brandingu.

E-mail: info@dawidwerens.pl
Telefon: 513 795 072

© 2024 Dawid Werens

dawid-werens-logo-sygnet-czarne