Nazywam się Dawid Werens i zajmuję się brandingiem.

Pragmatycznie podchodzący do życia - minimalista, miłośnik kultury koreańskiej, fan Formuły 1  i wielbiciel Flat White :)

Moją przygodę z brandingiem rozpocząłem w 2010 roku od projektowania graficznego identyfikacji wizualnych i logo, czym zajmuję się nieprzerwanie do dziś i co stanowi jeden z moich głównych filarów działalności.

Zdobywając na przestrzeni lat doświadczenie w zakresie kreacji wizerunku, zrozumiałem, że to co widoczne jest (tylko) "wierzchołkiem góry lodowej", a chęć realizacji bardziej złożonych projektów o większym wpływie na biznes skłoniła mnie do rozwoju również w innych obszarach brandingu (np. strategii marki).

Zdobytą wiedzę postanowiłem wdrążać w życie, zakładajac w 2021 roku firmę i stopniowo wprowadzając do swojej oferty również inne usługi, niezwiązane wyłącznie z projektowaniem graficznym.

Aktualnie moim celem jest pomaganie i wspieranie przedsiębiorców z branży ecommerce (i nie tylko) w osiąganiu wytyczonych celów biznesowych, poprzez edukację oraz realizację usług z zakresu brandingu - strategii, komunikacji i wizerunku.

Dowiedz się więcej o tym, w czym i jak mogę Ci pomóc.

Osobiste i dynamiczne wsparcie Twojej marki z zakresu brandingu.

E-mail: info@dawidwerens.pl
Telefon: 513 795 072

© 2024 Dawid Werens

dawid-werens-logo-sygnet-czarne