Zajmuję się brandingiem, na co dzień pomagam przedsiębiorcom z różnych branż, w zakresie strategii, wizerunku i komunikacji marki.

Swoją przygodę z brandingiem zacząłem w 2012 roku od projektowania graficznego identyfikacji wizualnych i logo. Na przestrzeni lat, zdobywając doświadczenie w obszarze wizualnym, odkryłem, że to co widoczne, jest tylko wierzchołkiem góry lodowej i tak od 2020 roku zajmuję się również innymi aspektami brandingu, np. strategią i komunikacją marki - aby móc dostarczać kompleksowych i użytecznych rozwiązań.

Dlaczego branding? Ponieważ działania z tego zakresu umożliwiają firmom wykrzesanie tego, co w nich najlepsze. Właściwie poprowadzony branding pomaga stać się wyjątkowym i niezastąpionym dla swoich odbiorców, niezależnie od wielkości lub typu prowadzonej działalności.

W mojej pracy, fundamentem wszystkich moich działań jest zrozumiała komunikacja i organizacja. Cenię partnerskie relacje i dbam o to aby osoby, z którymi podejmuje się współpracy zawsze mogły na mnie liczyć.

Moim celem jest pomaganie przedsiębiorcom budowaniu i rozwijaniu marek wartościowych dla ich odbiorców.

Osobiście i w skrócie: gracz CoD, fan Formuły 1, Entourage, rozwoju, she music, wszystkiego co koreańskie i kaszubskiej pajdy ze smalcem :)

Dowiedz się więcej o tym, w czym mogę Ci pomóc.